8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust

Selles postituses jagame 8 videokonverentsirakendust, mida oleme ise proovinud, ja arvake, mida? Paljud on tasuta!

Tasuta videokonverentsirakendusi on palju, kuid mitte kõik neist ei ole mõeldud või sobivad koostööks töökohal. Siin on meie nimekiri parimatest tasuta videokonverentsirakendustest, kus nad paistavad silma ja kus nad jäävad alla.

1. UberConference

Olen isiklikult selle toote suur fänn. Ma olen seda kasutanud juba aastaid ja see on tõesti minu lemmik turul. See ei tööta igas olukorras… nii et mõnikord kasutame oma kontoris Zoomi, kuid ma olen ikkagi selle toote suur fänn, eriti kui see on 1 inimese operatsioon. Kui te olete üksikmüüja (isegi suures ettevõttes) või üksikettevõtja, on see suurepärane toode.

Eelised: Ei vaja allalaadimist ega installeerimist, piiramatu kestus, sisseehitatud ekraani jagamine,
HD-kvaliteediga video
, ettevõtte tasemel usaldusväärsus ja turvalisus vaikimisi. Vabastage kuni 50 inimest korraga. Boom.

Arvestused: Mitte nii palju integratsioone kui teised tooted. Üle 50 osaleja korraga nõuab tasulist kontot. Kuigi väga mõistliku hinnaga!

2. Google Hangouts™

Google’i tasuta videovestlusrakendus on suurepärane näide tarbijaklassi rakendusest, mis on jõudnud ärimaailma. Google’i poed, mis kasutavad Google’i posti ja Google’i kalendrit, naudivad Google Hangoutsi emakeelseid integratsioone.

Eelised: Töötab Chrome™ keskkonnas, ühendab kuni 10 osalejat.

Arvestused: Mõned kasutajate kaebused videokvaliteedi ja usaldusväärsuse kohta.

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

3. Skype, Skype for Business ja Microsoft Teams

Microsofti koostööpakett jaguneb tarbijaklassi ja ettevõtlusklassi tööriistadeks. Tõeliselt tasuta videokonverentside pidamiseks annab Microsoft Skype’i kliendi allalaadimine kasutajatele juurdepääsu 10-suunalistele kõnedele ja kataloogile, mida saavad täita üksikud kasutajad. Kui liikuda ülespoole ettevõtet, saab Microsoft Teams’i pakendada koos Office365 litsentsiga. Väärib märkimist, et meeskonnad, kes kasutavad Microsoft Outlook™ ja Microsoft Teams, saavad kasutada Lifesize for Microsoft integratsiooni, mis lisab Lifesize’i videofunktsioonid Outlooki ja Teams’i kasutajaliidesesse.

Eelised: tuttav kasutajakogemus kõigile, kes kasutavad Skype’i pereliikmetega ühenduse loomiseks, kuni 10-kordne helistamine, integratsioonid esmaklassiliste videokonverentside pakkujatega.

Arvestused: Täiustatud funktsioonid on saadaval ainult lisatasu eest.

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

4. Suum

Zoomi tasuta videokonverentsi lahendus pakub lihtsustatud teenust grupivideokõnedeks. Zoom Basic pakett võimaldab kasutajatele 40-minutilisi kõnesid koos mõne funktsiooniga, nagu ekraani jagamine, kohalik salvestamine, puhkeruumid ja kaamerafiltrid.

Eelised: toetab 100-kohalisi kõnesid.

Arvestused: Kõik kõned on krüpteerimata, kõned on piiratud 40 minutiga või vähem, puudub võimalus kontrollida rämpsposti või ribalaiust.

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

5. GoToMeeting

GoToMeeting on LogMeIni pakutav iseseisev veebikonverentsi teenus. Ootuspäraselt pakub see heli- ja videokonverentse ning ekraanijagamist.

Üks GoToMeetings’i eripäradest on selle mobiilisõbralikkus – saate konverentsi luua ja alustada nutitelefonist, mida mõned suured kaubamärgiga tarkvarad ei suuda teha. Samuti on olemas seaded kõne- ja pildikvaliteedi maksimeerimiseks ning ühe puudutusega kutsed koosolekutega ja vestlustega liitumiseks.

Mobiilirakendusi pakutakse eraldi Androidija iOSi jaoks ning mõlemal on palju positiivseid kommentaare, mis on jällegi erinevus mõnest muust teenusepakkujast, kes võitlevad kvaliteedi ja kasutatavuse tasakaalustamisega mobiilikasutuse puhul.

Hinnakujunduse osas on peaaegu kõik standardfunktsioonid saadaval kõige põhilisema maksetaseme puhul, mis maksab 14 dollarit kuus või 12 dollarit kuus aastamaksega. Isegi 150 osaleja piirarv on helde ja enamiku ettevõtete jaoks on see kõik, mida vajatakse.

Äriplaani tasand on saadaval 19 dollariga kuus (või 16 dollariga aastas), mis suurendab osalejate arvu 250-ni ja sisaldab mõningaid haldusfunktsioone ning joonistamisvahendeid ja hiire jagamist. Saadaval on Enterprise-plaan kuni 3000 osaleja jaoks.

Kuigi GoToMeetingsil on palju häid külgi, siis kui otsite VoIP-lahendust, pakub GoToConnect nii pilvepõhist telefonisüsteemi, mis integreerib GoToMeetingsi paketi osana, ja selle asemel võib olla kuluefektiivsem tellida see.

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

6. CyberLink U koosolek

CyberLink on Taiwani multimeediatarkvara ettevõte. See asutati 1996. aastal. U Meeting on ettevõtte videokonverentsi lahendus.

CyberLink U Meetingil on neli hinnaplaani.

Põhiplaan on tasuta. See hõlmab kuni 25 osalejat ja 30 minutit kohtumise kohta.

Pro 50″ on 29,99 dollarit per host kuus. See sisaldab kuni 50 osalejat, 24 tundi koosoleku kohta, haldusvahendeid ja PerfectCam’i.

Pro 100 algab 49,99 dollarist kasutaja kohta kuus. See hõlmab kõike, mida Pro 50 pakub, ja lisaks kuni 100 osalejat.

Enterprise Features’i pakett sisaldab kõiki teisi tasandeid, lisaks koosolekute analüüsi, esmaklassilist kliendituge ja läbivat krüpteerimist. Kasutajad peavad hinnapakkumise saamiseks võtma ühendust müügiga.

‘PerfectCam’ on kõige juhuslikum funktsioon. Kasutajad saavad lisada arvutiga loodud meiki oma näole, kusjuures ettevõte lubab “luua tõeliselt professionaalse välimuse”.

U Meeting on täielikult veebipõhine. See võib mõnda kasutajat heidutada, kuid see võib olla ka eelis, sest U Meeting’i kasutamiseks ei ole vaja alla laadida lisatarkvara. See ei paku ka videosalvestust ega võimalust helistada koosolekutele VoIP-süsteemide abil.

7. BlueJeans

BlueJeans asutati 2009. aastal ja selle peakorter asub Californias. Ettevõte pakub koostalitlusvõimelist pilvepõhist videokonverentsiplatvormi.

Hinnakujundust on kolm tasandit. BlueJeansil ei ole tasuta tasandit, kuid see pakub 30-päevast tasuta prooviperioodi.

Tase “Me” maksab 14,99 dollarit kuus kasutaja kohta, kui selle eest makstakse igal aastal. Kasutajatel võib olla kuni 50 osalejat, nad saavad ühendust mis tahes arvutist, iOS- või Android-seadmest ning kõik koosolekud sisaldavad sissehelistamise numbreid.

Minu meeskonna” pakett maksab 19,99 dollarit kuus ühe vastuvõtja kohta (kui seda makstakse igal aastal) ja sisaldab kõike, mida madalam tasand pakub, lisaks 10 tundi pilvekoosolekute salvestusi, juhtimiskeskuse armatuurpaneeli ja kuni 75 osalejat.

Pakett “Minu ettevõte” sisaldab kõiki teiste pakettide funktsioone koos H.323//SIP-toasüsteemide ühendusega, toasüsteemi kalendritoega ja kuni 150 osalejaga. Kasutajad peavad pakkumise saamiseks võtma otse ühendust BlueJeansiga.

Kasutajad ei pea BlueJeansiga sõlmima aastatellimust. Põhitasand toetab tasuta telefonihäälingut enam kui 40 riigis. BlueJeans toetab ka Dolby häält. See võib sobida kasutajatele, kes on rohkem mures videokvaliteedi kui platvormiga kaasnevate funktsioonide arvu pärast.

BlueJeansil tundub olevat vähem funktsioone kui mõnel tema lähimal konkurendil, kuid see on tähelepanuta jäänud nende süsteemi kvaliteedi ja selle tõttu, et kasutajad saavad kasutada 30-päevast tasuta prooviperioodi, et näha, kas see sobib nende vajadustele.

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

8. Meetaway

Meetaway on võimsate konverentsivõimalustega võrgustikuplatvorm. Seega on see elujõuline vahend paljude virtuaalsete sündmuste jaoks, olgu need siis suured või väikesed.

Erinevalt teistest konverentsirakendustest on Meetaway vahend 1:1 kiirvõrgustike loomiseks ja suhete loomiseks. See võimaldab osalejatel valida, kellega nad kohtuvad, seades sobivad sildid, ja taotleda vestlusi konkreetsete inimestega, kes on üritusega liitunud.

Konverentsi korraldajad saavad seda rakendust kasutada virtuaalse fuajeena, kus külalised saavad üksteisega kokku põrkuda, pidada katkematut vestlust ja oodata oma järgmist mängu. See videokonverentsi lahendus kõrvaldab ka ebamugavad hetked, kui tuleb otsustada, kes peaks esimesena rääkima ja millal vestlus lõpetada või lahkuda.

Meetawayl on tasuta plaan ja see sobib ideaalselt virtuaalsete messibokside, värbamisürituste, päevakonverentside, vilistlaste karjäärivõrgustike loomiseks ja palju muud!

8 parimat tasuta videokonverentsi rakendust | bookafy

9. Lifesize

Lifesize on videokonverentside valdkonnas tegutsenud peaaegu kaks aastakümmet ning on pidevalt tõstnud kvaliteedi ja kasutusmugavuse latti. Lifesize’i tasuta konto loomis ega saate kiiresti alustada tasuta videokõnesid kuni 25 osalejaga, mis ei nõua allalaadimist ega installimist. Lihtsalt navigeerige lehele signup.lifesize. com, sisestage oma nimi ja e-posti aadress ning valige parool. Külalised saavad liituda otseülekandega otse oma sülearvutist või mobiilibrauserist, klõpsates teie isikliku koosoleku ID-linki.

Eelised: Sisseehitatud ekraani jagamine, HD-kvaliteediga video, ettevõtte tasemel usaldusväärsus ja turvalisus vaikimisi.

Arvestused: Lisafunktsioonid, nagu 300-kõne, Microsofti integratsioonid ja 4K-videokonverentsiruumide süsteemid, nõuavad tasulist tellimust. Vaata rohkem nõuandeid 4guysfromrolla siit.

Bookafy currently serves businesses and organizations around the world including software companies, universities, finance companies, government organizations, non-profits, coaches, consultants, sales people, counselors, churches, wellness, photographers, tax, and many more.

Start your FREE 7 day trial!

Bookafy


"See why +25,000 organizations in 180 countries around the world trust Bookafy!

Feature rich, beautiful and simple. Try it free for 7 days"

Casey Sullivan

Founder

Bookafy



"See why +25,000 organizations in 180 countries around the world trust Bookafy for their online appointment booking app!

Feature rich, beautiful and simple. Try it free for 7 days"

Casey Sullivan

Founder