У цій статті ми поділимося 8 додатками для відеоконференцій, які ми спробували самі, і знаєте що? Багато з них безкоштовні!
Існує багато варіантів безкоштовних програм для відеоконференцій, але не всі вони призначені або підходять для співпраці на робочому місці. Ось наш короткий список найкращих безкоштовних додатків для відеоконференцій, де вони блищать, а де – ні.
1. UberConference
Особисто я великий шанувальник цього продукту. Я використовую його час від часу протягом багатьох років, і це дійсно мій улюблений продукт на ринку. Він працює не в усіх ситуаціях… тому іноді ми використовуємо Zoom в нашому офісі, але я все одно залишаюся великим шанувальником цього продукту, особливо якщо в ньому працює 1 людина. Якщо ви індивідуальний продавець (навіть у великій компанії) або приватний підприємець, це чудовий продукт.
Переваги: Не потрібно завантажувати або встановлювати, необмежена тривалість наради, вбудований спільний доступ до екрану,
відео в HD-якості
надійність і безпека корпоративного рівня за замовчуванням. Звільняйте до 50 людей на виклик одночасно. Бум.
Міркування: Не так багато інтеграцій, як в інших продуктах. Понад 50 учасників одночасно потребують платного акаунту. Хоча і за дуже прийнятною ціною!
2. Google Hangouts
Безкоштовний додаток для відеочату від Google є чудовим прикладом додатку споживчого класу, який був прийнятий у діловому світі. Магазини Google, що працюють з поштою Google та календарем Google, зможуть скористатися вбудованими інтеграціями для Google Hangouts.
Переваги: Інтегрується з Gmail™ та Google Calendar™, працює в Chrome™, підключає до 10 учасників
Міркування: Потрібен плагін, не підтримує двопотокове відео та контент, деякі користувачі скаржаться на якість та надійність відео
3. Skype, Skype для бізнесу та Microsoft Teams
Програмне забезпечення для співпраці від Microsoft поділяється на інструменти споживчого та корпоративного рівня. Для дійсно безкоштовних відеоконференцій завантаження клієнта Microsoft Skype надає користувачам доступ до 10-стороннього зв’язку та каталогу, який може бути заповнений окремими користувачами. У корпоративному масштабі Microsoft Teams можна придбати разом із ліцензією на Office365. Варто зазначити, що команди, які використовують Microsoft Outlook™ і Microsoft Teams, можуть отримати доступ до інтеграції Lifesize для Microsoft, яка додає можливості Lifesize для відео в інтерфейс Outlook і Teams.
Переваги: Звичний користувацький інтерфейс для всіх, хто використовує Skype для зв’язку з членами сім’ї, підтримка до 10-сторонніх дзвінків, інтеграція з преміум-постачальниками відеоконференцій
Міркування: Потребує завантаження додатку, може розглядатися як непрофесійний, розширені функції доступні лише за преміум-підпискою
4. Збільшити
Безкоштовне рішення для відеоконференцій від Zoom надає урізаний сервіс для групових відеодзвінків. Тарифний план Zoom Basic дозволяє користувачам здійснювати 40-хвилинні дзвінки з декількома функціями, такими як спільний доступ до екрану, локальний запис, кімнати для переговорів та фільтри для камер.
Переваги: Простий процес реєстрації, включає базовий запис, підтримує 100-сторонній зв’язок
Міркування: Потребує завантаження додатку, всі дзвінки незашифровані, дзвінки обмежені 40 хвилинами або менше, немає можливості контролювати спам або пропускну здатність
5. GoToMeeting
GoToMeeting – це окрема служба веб-конференцій, що надається LogMeIn. Як і очікувалося, він забезпечує аудіо- та відеоконференції, а також спільний доступ до екрану.
Однією з особливостей GoToMeetings є його мобільність – ви можете налаштувати та розпочати конференцію зі свого смартфона, чого не зробить жодне програмне забезпечення відомих брендів. Також є налаштування для максимізації якості дзвінків і зображень, а також запрошення в один дотик приєднатися до зустрічей і чатів.
Мобільні додатки надаються окремо для Androidта iOS, і обидва мають високу кількість позитивних відгуків, що знову ж таки відрізняє їх від деяких інших провайдерів, які намагаються збалансувати якість та зручність використання з мобільними пристроями.
Що стосується цін, то майже всі стандартні функції доступні з найпростішим рівнем оплати, який коштує $14 на місяць, або $12 на місяць при річній підписці. Навіть ліміт у 150 учасників є щедрим, і для більшості підприємств це все, що потрібно.
Рівень бізнес-плану доступний за $19 на місяць (або $16 при річній оплаті), що збільшує кількість учасників до 250 і включає кілька функцій адміністрування, а також інструменти для малювання та спільне використання миші. План Enterprise розрахований на 3 000 учасників.
Однак, незважаючи на те, що GoToMeetings має багато переваг, якщо ви шукаєте бізнес-рішення для VoIP, то GoToConnect пропонує хмарну телефонну систему, яка інтегрує GoToMeetings як частину пакету, і, можливо, буде більш економічно вигідніше підписатися на неї.
6. Зустріч CyberLink U
CyberLink – тайванська компанія, що займається розробкою мультимедійного програмного забезпечення. Заснована у 1996 році. U Meeting – це рішення компанії для проведення відеоконференцій.
CyberLink U Meeting має чотири тарифні плани.
План “Базовий” є безкоштовним. Вона передбачає до 25 учасників і 30 хвилин на кожну зустріч.
“Pro 50” коштує $29.99 за хост на місяць. Він включає до 50 учасників, 24 години на зустріч, інструменти адміністрування та PerfectCam.
“Pro 100” починається від $49.99 за користувача на місяць. Це включає в себе все, що може запропонувати “Pro 50”, плюс до 100 учасників.
План “Корпоративні функції” включає всі пропозиції інших рівнів, а також аналіз нарад, преміум-підтримку клієнтів і наскрізне шифрування. Користувачі повинні зв’язатися з відділом продажів, щоб отримати пропозицію.
“PerfectCam” – це найбільш випадкова функція. Користувачі можуть додавати комп’ютерний макіяж на свої обличчя, при цьому компанія обіцяє “створити справді професійний вигляд”.
U Зустріч відбувається повністю в Інтернеті. Це може відлякати деяких користувачів, але це може бути перевагою, оскільки вам не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення для використання U Meeting. Він також не пропонує відеозапис або можливість приєднатися до нарад за допомогою систем VoIP.
7. БлюДжинс
Компанія BlueJeans була заснована в 2009 році і має штаб-квартиру в Каліфорнії. Компанія надає інтероперабельну хмарну платформу для відеоконференцій.
Існує три рівні цін. BlueJeans не має безкоштовного рівня, але пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.
Рівень “Я” коштує $14,99 на місяць за користувача при річній оплаті. Користувачі можуть мати до 50 учасників, підключатися з будь-якого комп’ютера, пристрою iOS або Android, і всі наради мають номери для входу в систему.
План “Моя команда” коштує $19,99 на місяць за хост (при річній оплаті) і включає в себе все, що пропонував нижчий рівень, плюс 10 годин записів хмарних нарад, інформаційну панель командного центру і до 75 учасників.
Пакет “Моя компанія” включає в себе всі функції інших тарифних планів, а також підключення кімнатних систем H.323//SIP, підтримку календаря кімнатних систем і до 150 учасників. Користувачі повинні зв’язатися безпосередньо з BlueJeans, щоб отримати пропозицію.
Користувачам не потрібно підписувати річну підписку на BlueJeans. Базовий рівень підтримує безкоштовний телефонний зв’язок у понад 40 країнах. BlueJeans також підтримує голос Dolby. Це може підійти користувачам, яких більше турбує якість відео, ніж кількість функцій, включених до платформи.
Здається, що BlueJeans має менше функцій, ніж деякі з його найближчих конкурентів, однак це не береться до уваги через якість їхньої системи, а також через те, що користувачі можуть скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб побачити, чи відповідає вона їхнім потребам.
8. Зустріч
Meetaway – це нетворкінг-платформа з потужними можливостями для проведення конференцій. Таким чином, це життєздатний інструмент для широкого спектру віртуальних подій, великих і малих.
На відміну від інших програм для проведення конференцій, Meetaway – це інструмент для швидкого нетворкінгу та побудови відносин 1:1. Він дозволяє відвідувачам обирати, з ким зустрітися, встановлюючи відповідні теги, і запитувати розмови з конкретними людьми, які приєдналися до події.
Організатори конференцій можуть використовувати цей додаток як віртуальне лобі, де гості можуть зустрічатися один з одним, вести безперервну розмову і з нетерпінням чекати на наступний матч. Це рішення для відеоконференцій також усуває незручні моменти, пов’язані з тим, хто повинен говорити першим і коли закінчити або покинути розмову.
Meetaway має безкоштовний тарифний план і ідеально підходить для віртуальних стендів на виставках, заходів з найму, щоденних конференцій, кар’єрного нетворкінгу випускників та багато іншого!
9. Lifesize
Компанія Lifesize працює в індустрії відеоконференцій вже майже два десятиліття і постійно підвищує планку якості та простоти використання. Створивши безкоштовний обліковий запис у Lifesize, ви можете швидко розпочати безкоштовний відеодзвінок із 25 учасниками, який не потребує завантаження або встановлення. Просто перейдіть на сторінку signup.lifesize.com, введіть своє ім’я та адресу електронної пошти і виберіть пароль. Гості можуть приєднатися до прямої трансляції прямо зі своїх ноутбуків або мобільних браузерів, натиснувши на ваш особистий ідентифікатор наради.
Переваги: Не потрібно завантажувати або встановлювати, необмежена тривалість нарад, вбудований спільний доступ до екрану, відео в HD-якості, надійність і безпека корпоративного рівня за замовчуванням
Міркування: Додаткові функції, такі як дзвінки на 300 номерів, інтеграція з Microsoft і системи відеоконференцзв’язку з роздільною здатністю 4K, вимагають платної підписки. Більше порад від 4guysfromrolla тут.